Natūralios odos edukacijos. Odinių apyrankių gamyba. Odos užsiėmimai

NATŪRALIOS ODOS AKSESUARŲ GAMYBOS EDUKACIJOS

EDUKACIJOS / MOKYMAI / UŽSIĖMIMAI / VEIKLA - vadinkite tai kaip norite! Tai smagu, tai praplečia akiratį, tai "išvalo" galvą ir leidžia Jums pamiršti viską aplink!

Mokytis gali ne tik vaikai! Mums reikia mokymų tam, kad augtumėm, kad tobulėtumėm, kad žiūrėtumėm naujesniu, šviežesniu žvilgsniu į gyvenimą, tam, kad atrastumėm save....

OWN by Your Side organizuoja natūralios odos aksesuarų (apyrankių, raktų pakabukų), odinio vokelio, mažos delninės ir kitų gaminių gaminimo mokymus. Užsiėmimai vykdomi ne tik Druskininkų „Menų kalvėje“, kurioje ir turime savo dirbtuves, bet vykdome ir išvykstamuosius mokymus / užsiėmimus / edukacijas Jūsų išrinktoje vietoje.

Taigi...

Ar norite pabūti kūrėju ir pasigaminti savo išskirtinę odinę apyrankę taip atskleidžiant savo "vidinį aš"? O gal norite pabandyti iškalti savo inicialus odoje ir sužinoti kaip įdedama kniedė bei spaudė? Ir dar... Gal norėtumėte smagiai ir naudingai praleisti laiką, sužinant, ką tas odininkas gali pagaminti ir kaip toje storoje odoje lengvai pradurti skylutę? Jei visi jūsų atsakymai taip, tuomet kviečiame į Druskininkus, į Druskininkų amatų centro „Menų kalvė“ odininkės dirbtuves, arba pakviesti odininkę atvykti į savo erdves! Ne tik kursite, įsivaizduosite, susipažinsite su odos rūšimis, sužinosite kokia gi veikla užsiima tie odininkai, bet ir iš arčiau pažvelgsite į dizainerių gaminamus gaminius, galėsite patys paliesti odas, išmušti skylutes, įdėti kniedes ir iškelta galva išeiti su savo gamybos apyranke ar kitu aksesuaru!

Laukiame Jūsų ir pažadame, kad bus ne tik naudinga, bet ir smagu! Iki greito! Su šypsena, Viltė :)

Dėl mokymų rezervacijos kreiptis telefonu  +370 640 36899 arba el. paštu vilte.balciunaite@gmail.com

DĖMESIO - Moksleiviams edukacijos gali būti užsakomos ir naudojantis Kultūros paso rezervacine sistema.

Grįžti į tinklaraštį