Su kuo derinti rankines? Odinė rankinė. Kokią rankinę išsirinkti? Natūralios odos rankinė.

Kaip derinti rankines? Kaip išsirinkti rankinę?

Kokią rankinę pasirinkti, kad tiktų prie visų drabužių? Prie kokio drabužių derinio derinti spalvotą rankinę? Ar būtina rankinę derinti prie batų? Kaip išsirinkti rankinę? - tai klausimai, kurie bent kartą gyvenime buvo kilę kiekvienai iš mūsų.

Galbūt nuvilsime, bet teisingo ir vieningo atsakymo nėra nei į vieną iš šių klausimų. Tačiau visi galime sutikti, kad egzistuoja tie, kurie laikosi taisyklių ir tie, kurie jas laužo.  Taip ir madoje - yra taisyklės ir yra jų laužytojai.

Galime pradėti aptarti klausimą - „Kaip išsirinkti rankinę?“. Svarbiausia ir vienintelė taisyklė - atkreipti dėmesį iš ko pagaminta rankinė (rekomenduojame aukštos kokybės audinius arba natūralią odą) ir rinktis kokybiškas, patvarias medžiagas ir furnitūrą (užtrauktukus, užsegimus, karabinus). Geros, kokybiškos žaliavos visada labai svarbios ne tik ilgaamžiškumui, funkcionalumui, bet ir ženkliai patrauklesniai gaminio išvaizdai.

Kokią rankinę pasirinkti, kad tiktų prie visų drabužių? Universaliausia šiuo atveju - juoda rankinė, o stilingiausia - juoda, didesnių išmatavimų delninė. Turint galimybę, savo spintoje rekomenduotumėme turėti ir neutralios šviesesnės spalvos rankinės per petį variantą (rudą, pilką ar smėlio spalvos).

Prie ko derinti spalvotą rankinę? Šiam klausimui, teisingiausias atsakymas tikriausiai būtų toks - jeigu bijai "nusiderinti", tuomet ryškią rankinę derink prie vienspalvio  garderobo, geriausiai šiuo atveju žemės spalvos (ruda, pilka, juoda, balta ir kt.)

Ar būtina rankinę derinti prie batų? Klasikai sakytų tikrai taip, tačiau šiandien madoje nebelieka taisyklių. Visi sutiks, kad rankinė priderinta prie batų visada atrodys gerai, tačiau tikrai "neprašausite", o gal, dažnu atveju, ir laimėsite prie oranžinių batelių pasirinkę žąlią ar violetinę rankinę. 

Išvada - daugiau eksperimentuokite ir nepamirškite, kad taisyklės taip pat gali būti "laužomos".

 

 

Grįžti į tinklaraštį