Mūsų pastangos sutikti gražesnį rytojų

Natūralios odos atraižos naudojamos gamyboje. Tvarumas
OWN by Your Side vadovaujasi principu, kad kiekvienam iš mūsų žengiant bent mažą žingsnelį tvaraus vartojimo link, mūsų bendra ateitis bus gražesnė.  Kviečiame visus savo klientus rinktis ir vartoti sąmoningai, rinktis kokybiškus ir ilgaamžius produktus, nekuriant paklausos greitąjai madai. 
Kaip mes prisidedame prie gražesnio rytojaus kūrimo?
  • Didžioji dalis elektros energijos, naudojamos gamyboje yra naudojama iš atsinaujinančių energijos šaltinių (saulės baterijų bei geoterminio šildymo)
  • Sakome švaistymui NE ir renkamės sunaudoti beveik visas odos atraižas aksesuarų gamyboje. Taip gimsta apyrankės, raktų pakabukai, etiketės  bei kiti nedideli odiniai gaminiai.
  • Vienas iš svarbiausių tvarumo aspektų yra gaminamų produktų kokybė ir ilgaamžiškumas. "OWN by Your Side" įsipareigojęs kurti gaminius, kurie tarnaus daugelį metų, o tai mažina poreikį dažnai keisti ir išmetinėti daiktus. Natūrali oda yra atspari dilimui ir ilgaamžė, todėl gaminiai iš jos tampa tvaria alternatyva masinės gamybos prekėms.
  • Mūsų rankinėse nerasite pamušalinių audinių. Rankinėms be pamušalo nereikia naudoti papildomų medžiagų ar cheminių junginių, kurie būtų reikalingi pamušalo gamybai. Tai sumažina atliekų kiekį ir energijos suvartojimą gamybos procese.
  • Savo gamyboje pirmumą teikiame augalinio rauginimo odoms, kurioms apdirbti naudojamos tik natūralios medžiagos: augalų ir medžių šaknys, įvairūs aliejai ir kt. Tai ne tik seniausias, bet ir brangiausias žinomas odos išdirbimo metodas. Naudojant augalines medžiagas, odos apdirbimo procesas trunka ženkliai ilgiau nei naudojant chemikalus (chromą), todėl automatiškai ilgėjant gamybos laikui, didėja ir tokios odos kaina.