PRIEŽIŪROS PATARIMAI

Natūralios odos priežiūra. Rankinių valymas. Odinių gaminių valymo patarimai. Kaip išvalyti odinę rankinę. Kaip išvalyti odą.

 NATŪRALIOS ODOS SAVYBĖS
UNIKALUMAS. Kiekviena oda yra unikali, turi savo tekstūrą, raštą ir natūralią spalvą. Taigi, kiekviena oda, gali turėti tik jai būdingų savybių - randų, strijų ar kietumo. Daugelį jos savybių lemia odos išdirbimo būdas. 
SPALVA. Trintis, oro sąlygos, net ir švelnūs valikliai, gali sąlygoti kai kurių natūralių odų gaminių spalvos pokytį. Kai kurios rinkoje parduodamos odos gali neženkliai dažyti, esant tokiam atvejui, rekomenduojame gaminius impregnuoti ir valyti sausa audinio skiautele (prieš impregnavimą rekomenduojame būtinai pirmiausiai išbandyti šį procesą atlikti mažiausiai matomoje vietoje, kadangi kiekviena oda yra unikali ir gali skirtingai sureaguoti į cheminius elementus). 
ILGAAMŽIŠKUMAS. Aukštos kokybės natūrali oda yra labai atspari dilimui ir gali tarnauti daugelį metų, ar net dešimtmečius, jei tinkamai prižiūrima.
 
  PRIEŽIŪRA
Natūralios odos priežiūra yra svarbi, norint išlaikyti jos grožį ir ilgaamžiškumą. Štai keletas patarimų:
  1. Valymas: Šluostykite odinius gaminius sausa, minkšta šluostele, norėdami nuvalyti dulkes ir nešvarumus.

  2. Drėkinimas: Naudokite specialias odos drėkinimo priemones, kad išlaikytumėte odos minkštumą ir elastingumą. Mes rekomenduojame naudoti tepalus odai su bičių vašku (prieš tepalo ištepimą, rekomenduojame būtinai pirmiausiai išbandyti šį procesą atlikti mažiausiai matomoje vietoje, kadangi kiekviena oda yra unikali ir gali skirtingai sureaguoti į tepalo sudėtį). 

  3. Kaip išvalyti dėmes iš odinių gaminių? Dėmes rekomenduojame pašalinti nedelsiant. Pradžioje pabandykite dėmę išvalyti drėgna audinio skiautele. Jei nepavyksta, rekomenduojame naudoti specialius odai skirtus valiklius arba ūkiniu muilu sudrėkintą šluostę (prieš atliekant valymą būtinai pirmiausiai išbandyti šį procesą atlikti mažiausiai matomoje vietoje, kadangi kiekviena oda yra unikali ir gali skirtingai sureaguoti į šį procesą ir naudojamus valiklius).
  4. Saugokite savo odinius gaminius nuo drėgmės ir tiesioginių saulės spindulių.